Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фідерні удилища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Фідерні вудилища поширилися світом з Англії. Характерною ознакою таких снастей є велика кількість кілець по всій довжині вудки (може досягати 20 штук) і дуже гнучкий кінчик, який є індикатором клювання.

Фідери поділяються на категорії по тесту та строю вудилищ. По тесту (максимально рекомендована вага вантажу) снасті поділяються на ультралайт (мають ще окрему назву - пікери), лайт, медіум, хеві та екстрахеві фідери. Найбільшого поширення набули бланки медіум та хеві. Довжини таких снастей від 3,0 до 4,5 метрів, а тест від 30 до 300 грам.

По строю фідери бувають трьох видів. У перших, швидких, під час виведення риби гнеться лише кінчик і перше від нього коліно. Така конструкція дозволяє повністю контролювати рибу. У других, повільних, згинаються всі коліна до комеля. Це дає можливість робити більше помилок при виуджуванні без катастрофічних наслідків – обриву повідця чи всієї снасті. Ще одним підвидом, третім, є складний устрій. Такі вудилища поводяться як швидкі при невеликих навантаженнях і як повільні, коли навантаження ними збільшуються.

Інтернет-магазин VipCarp ВіпКарп пропонує великий вибір фідерів від лідерів із випуску товарів рибальського призначення, компаній Preston, Sportex, Shimano, Orient Rods. Серед безлічі моделей увагу рибалок можуть привернути

Вгору