Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Карпові вудилища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Коропові вудилища, як відомо з назви, використовуються для риболовлі на коропа - рибу потужну, але обережну, що до берега підпливає рідко. Тому особливостями даної снасті є велика дальність закидання та підвищена міцність, що дозволяє витримати атаку коропа.

Любитель коропового лову повинен у своєму розпорядженні мати три види вудилищ – робоче (зазвичай, 3-4 штуки), маркерне та сподове. Робоче застосовується для самого лову, маркерне для вимірювання глибини та з'ясування рельєфу дна, а сподове – для підгодовування місця лову за допомогою ракет.

Дальність закидання при лові нерідко перевищує 100 метрів, а може досягати і 210. Для таких закидів коропові вудилища повинні мати відповідну довжину. Середньостатистична для таких снастей є 3.0-3.9 метра, або 10-13 фунтів.

У нашому рибальському інтернет магазині представлені Карпові вудилища багатьох компаній таких як: Fox Фокс, Free Spirit (Фрі Спіріт), Daiwa (Дайва), Nash (Неш), Shimano (Шімано), Greys (Грейс), Sportex (Спортекс), Orient Rods (Орієнт Родс) та інших.

Широкий вибір коропових вудлищ в інтернет-магазині VipCarp ВіпКарп задовольнить вимоги найвибагливіших покупців. Ми гарантуємо високу якість купленого у нашому магазині товару.

Вгору