Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Котушки

Рибальська котушка дуже важлива частина екіпірування рибалки. Це раніше можна було ловити вудкою без котушки та не виглядати білою вороною. Зараз практично всі вудилища забезпечені цим дивом техніки.
І диво техніки тут не просто гра слів чи перебільшення, як хтось може подумати. Сучасна котушка це продукт на стику передових технологій, що включають хімічні дослідження та експерименти в авіабудуванні для створення нових, легких та надміцних сплавів. Саме такими є композитні матеріали, карбонові та графітові волокна, різні магнієві, алюмінієві та титанові сплави на основі яких і виробляють більшість сучасних котушок.
За призначенням можна поділити на три великі групи – коропові, спінінгові та фідерні котушки. Коротко охарактеризуємо кожну групу. Коропові котушки розраховані на важкі оснастки та вивуджування сильної риби, що чинить великий опір. Звичайно, такі котушки краще використовувати спільно зі спеціалізованим короповим вудлищем.
Друга група - спінінгові котушки. Для них теж є «своє» вудилище спінінга. А головними якостями, якими повинні мати такі котушки, є дальність закидання, плавність і висока швидкість намотування. І третя група – фідерні котушки. Тут головна якість – точність занедбаності. Відповідно під цю якість треба вибирати і вудилище фідера.
Всі вищезгадані типи представлені в інтернет-магазині VipCarp ВіпКарп. Серед безлічі представлених риболовецьких котушок Вам допоможе зорієнтуватися наш консультант. Вам потрібно лише набрати один із номерів телефону, наведених вгорі сторінки, і Ви отримаєте відповіді на всі питання про наявні. Звертайтесь до нас, ми завжди раді.

Вгору