Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Карпові мати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Серед любителів карпфішингу все більшого поширення набуває принцип «спіймав-відпусти». Трофейний лов, як правило, передбачає фотографування з великим видобутком, зважування її. Після чого рибу відпускають назад у водойму.
Але це все має сенс тільки в тому випадку, якщо великі коропи, які здебільшого й виступають трофеями такої риболовлі, не зазнали жодних травм. Для того, щоб убезпечити рибу від травмування при фотографуванні та зважуванні та потрібні коропові мати та сумки для зважування.
Карпові мати розміщують поблизу водойми. Риба в них має знаходитися той час, якого буде достатньо для підготовки та проведення фотографування та зважування. Безпека риби – ось основний критерій якості. Ще однією вимогою до цієї рибальської приналежності є зручність транспортування.
Інтернет-магазин VipCarp ВіпКарп може запропонувати любителям риболовлі кілька видів коропових матів різних виробників Fox, Nash, Avid Carp, Prologic та інші.
Бережне ставлення до природи взагалі і до риби зокрема благотворно позначиться на екології нашої країни та світу загалом. Купуйте коропові мати і сумки для зважування в рибальський інтернет-магазині VipCarp.

Вгору