Рибальський інтернет магазин VipCarp створений для рибалок, їх зручності та комфорту. Причому ці зручність та комфорт мають бути забезпечені нашим клієнтам на всіх етапах. По-перше, при виборі потрібного рибальського приладдя, сидячи вдома в зручному кріслі перед монітором свого комп'ютера. І, по-друге, це найважливіше при використанні куплених у нас товарів безпосередньо під час риболовлі.

Першу мету досягнуто за рахунок зручного, інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, продуманого діалогу клієнта з працівниками магазину. Для досягнення другої мети необхідно розширювати асортимент рибальських товарів і якомога повніше розповідати про всі їхні характеристики, якості. Це ми й маємо намір робити.

Асортимент товарів, які представлені на сторінках нашого магазину, весь час поповнюється. Є приладдя для різних напрямків риболовлі. Кожному, для кого найкращим проведенням часу є рибалка магазин наш надасть найширший вибір за реальними, прийнятними цінами.

Для зручності користування інтернет-магазином всі товари розбиті на категорії, наприклад, Свінгера, Намети, Гачки, Грузила. А два найбільші розділи - Вудилища і Котушки, містять ще й підкатегорії, залежно від способу лову: Карповий лов, Фідерний лов, Спінінговий лов. Так легко шукати потрібні вироби. Також для кожного товару наведено коротку або більш розгорнуту характеристику. Грунтуючись на ній, можна робити обдуманий вибір.

Якщо клієнт не може сам прийняти остаточне рішення про купівлю того чи іншого товару, якщо йому потрібна порада, то він може поставити всі питання, що його цікавлять, безпосередньо менеджеру за телефонами, вказаними на кожній сторінці сайту, або за допомогою форми для відгуків, розміщених безпосередньо на сторінках товарів. Жодне питання не залишиться без відповіді.

Про способи оплати та доставки товару можна детальніше прочитати на відповідних сторінках нашого сайту. Хотілося б наголосити – ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Пропонуйте свої варіанти, і вони обов'язково будуть розглянуті.

Впевнені, що рибальський інтернет магазин VipCarp буде корисний кожному, хто цінує такий вид відпочинку та спілкування з природою, як рибалка. Персонал магазину докладе всіх зусиль для цього.