Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Продукція Fox

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Не минає жодного дня, щоб десятки тисяч рибалок по всьому світу вирушили на риболовлю, озброєні різноманітними продуктами з портфоліо Fox International.

Завдяки брендам Fox, Matrix, Specialist, Predator і Fox Rage, що охоплюють такі види риболовлі, як короп, матч, груба рибалка, традиційний хижак і сучасна приманка, Fox International міцно закріпилася як один із провідних виробників снастей у Європі. Компанія походить з Ессекса, Великобританія, де Кліфф Фокс випустив свій перший в історії рибальський продукт Fox International – металеву лінійку, яка показує обмеження розміру певних видів риби, спійманої в матчах Великобританії (коли рибалки повинні були ловити рибу згідно з набором правил обмеження розміру).

Продажі продукту були хорошими, що спонукало Кліффа розширити виробництво інших продуктів зі своєї невеликої орендованої майстерні, яка була неподалік від попередньої штаб-квартири компанії в Ено, Ессекс. Перший продукт під назвою «Fox» з’явився в 1967 році, це була металева приманка. Невдовзі компанія переросла свою оригінальну орендовану майстерню, що змусило Кліффа переїхати в нове приміщення. Компанія продовжувала розвиватися протягом року після переїзду до штаб-квартири у Великій Британії та була змушена відкрити величезний європейський дистриб’юторський завод у Меєрі, на кордоні Бельгії та Нідерландів, на додаток до офісів у Ено. У 2015 році Fox International налічує понад 100 співробітників у Великій Британії та Європі, включаючи спеціальну команду продажів на дорозі, команду експертів з маркетингу та засобів масової інформації, відділ спеціалізованого дизайну, включаючи вражаючу розробку продуктів САПР. команда та сильна команда консультантів з риболовлі по всій Європі.

В останні роки разом із переїздом до нової штаб-квартири в Брентвуді, Ессекс, компанія продовжувала зростати, і зараз продає понад 3000 продуктів у понад 30 країнах, включаючи США, Японію та Росію. У портфоліо брендів Fox є низка флагманських продуктів, які допомагають зміцнити чудову репутацію інновацій та якості. На короповому ринку такі предмети, як сигналізатори клювання Micron, ліжка Flatliner, аксесуари Edges, укриття Supa Brolly, котушки FX11 і системи мішків Rapide PVA, сприяли широкому визнанню Fox як «бренду». Крім того, Matrix також має низку видатних продуктів, включаючи бокси для сидінь Super Box, системи годівниці Evolution, Quad Rollers та аксесуари для боксів 3D. Крім того, Fox Rage швидко став фаворитом серед сучасних рибалок на хижаків, пропонуючи широкий асортимент високоякісних продуктів для риболовлі на приманки. Завдяки безлічі м’яких і жорстких приманок, вудилищ, котушок, одягу та багажу Fox Rage налаштована на продовження швидкого зростання протягом наступних років.

Fox International має довгу історію, засновану на інноваційних, високоякісних продуктах, які були розроблені рибалками для рибалок, і саме завдяки цьому духу компанія буде продовжувати постачати продукцію, яку потребують наші клієнти, і відповідати строгим стандартам, яких вони очікують. команда Fox...

Вгору